close
دانلود آهنگ جدید
فصلنامه

سایت سی - لایف یک سایت نوین و مدرن در عرصه بازی سازی با موتور قدرتمند و شایسته بازی سازی یعنی کانستراکت 2 میباشد. و در حین حال آموزش هایی بر مبنای گرافیک بازی سازی و ... نیز در سایت قرار خواهد گرفت. امید وارم بهره لازم را از سایت ما ببرید.

کانال تلگرام سي-لايف

فصلنامه

77 دانلود !Udemy Epic Construct 2 Course: Complete 60 Beginner Games آموزش مقدماتی ساخت 60 بازی با اپیک کانسترکت 2

 

موتور بازی سازی construct تحت لیسانس GPL توسط زبان ++C نوشته شده و دارای دو ورژن Construct 3 و Construct 2 است. کانستراکت کلاسیک یک منبع پیش فرض DirectX رایگان و متن باز برای ساخت construct 2 است که اولین باز در سال ۲۰۰۷ منتشر شد. در سال ۲۰۱۳ کانستراکت کلاسیک بازنشسته شد و تیم توسعه اون ورژن Construct 2 رو منتشر کردن که در اون یک چارچوب جاوا اسکریپت برای برنامه نویسان برای استفاده در کنار ویژگی ویرایشگر کشیدن و رها کردن اضافه شد. در سال ۲۰۱۵ در یک پست در وبلاگ رسمی Scirra ساخت construct 3 اعلام شد که شامل ویژگی های جدید مثل پشتیبانی از مک و لینوکس و پشتیبانی چند زبانه و گسترش شخص ثالث ویرایشگر است.

62 کانال تلگرام سایت سی-لایف افتتاح شد!!!
43 مهم فوت و فن کانستراکت | شماره‌ی ۱

 

سلام. همون طور که می‌دونید، ما در هر فصل برترین مطالب انجمن رو جمع آوری می‌کنیم و در قالب یک فصل‌نامه‌ی الکترونیکی در میاریم. این کار باعث می‌شه کسانی که زیاد وقت نمی‌کنند به انجمن سر بزنند و تمام پست‌ها رو بخونن هم، بتونن از مطالب مفید انجمن استفاده کنند، و به کسانی که همه‌ی پست‌ها رو می‌خونن کمک می‌کنه زودتر به مطالب مهم دسترسی پیدا کنند. به همین دلیل توصیه می‌کنیم که همه‌ی اعضاء یا هرکسی که با کانستراکت ۲ کار می‌کنه این فصل‌نامه رو دانلود کنه.