close
دانلود آهنگ جدید
سورس و سمپل

سایت سی - لایف یک سایت نوین و مدرن در عرصه بازی سازی با موتور قدرتمند و شایسته بازی سازی یعنی کانستراکت 2 میباشد. و در حین حال آموزش هایی بر مبنای گرافیک بازی سازی و ... نیز در سایت قرار خواهد گرفت. امید وارم بهره لازم را از سایت ما ببرید.

کانال تلگرام سي-لايف

سورس و سمپل

26 دانلود سورس برنامه رمزی ساز متن ها - کانستراکت 2

 

سلام:

 

دیروز داشتم یک فیلمی نگاه میکردم درباره بیسیک فور اندروید که یحو یه ایده به ذهنم رسید و توی کانستراکت 2 عملیش کردم که امید واردم دانلود کنید و لذت ببرید.

 

این ایده مربوط میشه به expresion replace و رمز گذاری روی متن با یک الگوریتم من درآوردی و ...

70 دانلود !Udemy Epic Construct 2 Course: Complete 60 Beginner Games آموزش مقدماتی ساخت 60 بازی با اپیک کانسترکت 2

 

موتور بازی سازی construct تحت لیسانس GPL توسط زبان ++C نوشته شده و دارای دو ورژن Construct 3 و Construct 2 است. کانستراکت کلاسیک یک منبع پیش فرض DirectX رایگان و متن باز برای ساخت construct 2 است که اولین باز در سال ۲۰۰۷ منتشر شد. در سال ۲۰۱۳ کانستراکت کلاسیک بازنشسته شد و تیم توسعه اون ورژن Construct 2 رو منتشر کردن که در اون یک چارچوب جاوا اسکریپت برای برنامه نویسان برای استفاده در کنار ویژگی ویرایشگر کشیدن و رها کردن اضافه شد. در سال ۲۰۱۵ در یک پست در وبلاگ رسمی Scirra ساخت construct 3 اعلام شد که شامل ویژگی های جدید مثل پشتیبانی از مک و لینوکس و پشتیبانی چند زبانه و گسترش شخص ثالث ویرایشگر است.

82 دانلود بیش از 1000 مثال کانستراکت 2 !!!!

 

در این پست، بیش از 1000 مثال که همین کاربر آماده کرده رو براتون قرار دادم به لینک مستقیم.

توی این مجموعه، مثال هایی از هوش مصنوعی،مسیریابی، تاور، بازی های تخته ای، شبکه، کار با تصاویر، ایجکس، JSon ،تاچ ، پلتفرمر، کار با دوربین، کار با سه بعدی، انواع مثال های مربوط به پلاگین ها و رفتارهای rex که از دیدن بسیاری از اونها مطمئنا تعجب خواهید کرد و صدها نمونه ی دیگه پیدا میشه.

45 سورس حذف اسپرایت های شبیه به هم و کنار هم

 

سلام به همه دوستان عزیز و ارجمند:

امروز داشتم چرخی توی انجمن میزدم که به یک سورس جذاب برخورد کردم که روش کارش مثل بازی هی دی میباشد به هرحال امیدوارم دانلود کرده و بهره لازمو ببرید.

دوشنبه 19 فروردين 1398 کانستراکت سورس و سمپل
ادامه مطلب