close
دانلود آهنگ جدید
سی-لایف - 2

سایت سی - لایف یک سایت نوین و مدرن در عرصه بازی سازی با موتور قدرتمند و شایسته بازی سازی یعنی کانستراکت 2 میباشد. و در حین حال آموزش هایی بر مبنای گرافیک بازی سازی و ... نیز در سایت قرار خواهد گرفت. امید وارم بهره لازم را از سایت ما ببرید.

کانال تلگرام سي-لايف

سی-لایف - 2

20 نرم افزار فارسی نویس لئو + آموزش

 

سلام به همه دوستان عزیز:

 

در این قسمت میخوام یکی از نرم افزار های ملی و البته عالی در زمینه فارسی نویسی در جاهایی که فارسی پشتیبانی نمیشود مثل فتوشاپ های قدیمی و برخی نرم افزار ها که امیدوارم دانلود کنیدو لذت ببرید.

38 نرم افزار کاربردی برای ساخت انواع سلاح ها با حجم کم (اسپرایت ساز)

 

سلام به همگی:
 
امروز میخمواهم یه نرم افزار که حجمی حدود 3 مگابایت دارد به شما معرفی کنم .شما با این برنامه میتونید اسپریات اسلحه درست کنید.به این صورت که چندین تکه از قسمت های اسلحه وجورد دارد و شما با درگ کردن ان در یک محیط تکه ها رو میچسبانید .
6 دانلود+آموزش کار با نرم افزار تغییر فرمت صدا

 

سلام به همه دوستان عزیز شنیدم که دوستان در تغییر فرمت ویدیو و عکس و آهنگ هاشون مشکل دارن به همین دلیل تصمیم گرفتم این آموزش جامع رو براتون بزارم به همراه لینک دانلود که امید وارم دانلود کرده و بهره لازمو ببرید.

38 کرک ساز آنلاین برای کانستراکت 2 + آموزش

 

سلام به همه دوستان عزیز دیدم که همه مشکل اساسی درباره کرک های نسخه جدید کانس دارن به همین دلیل تصمیم گرفتم که امروز یکی از کرکر هارو که توسط دوست خوب ایرانیمون ساخته شده رو براتون بزارم امید وارم لذت ببرید.