close
تبلیغات در اینترنت
آموزش کسب درآمد اینترنتی با تبلیغ ویدیویی adplay در کانستراکت 2
کانال تلگرام سی-لایف

آموزش کسب درآمد اینترنتی با تبلیغ ویدیویی adplay در کانستراکت 2

 

دیگه وقتش بود روش های کسب درآمد رو بهتون یاد بدم اینم از اولیش برید حالشو ببرید.

اینم آموزش :

1:ابتدا پلاگین را از اینجا دانلود کنید و آن را نصب کنید.
برای مثال در C:Program FilesConstruct 2exportershtml5plugins محتویات فایل زیپ پلاگین را آنزیپ کنید و قرار دهید.
2:وارد این لینک بشین و ثبت نام کنید.
3:پس از ثبت نام وارد پنل خود بشین و حالا کانستراکت2 بشین و پروژه خود را باز کنید و به پروژه تون پلاگین را اضافه کنید مانند عکس:
resim
4:حالا به پنل سایت خود بروید و مانند شکل زیر عمل کنید:
resim
5:پس از اینکه وارد (3) شدین:
resim
6: (1) را کپی می گیرید و وارد کانستراکت میشین و بر روی پلاگین خود کلیک می کنید و اطلاحات را مانند (1) تصویر پایین وارد می کنید:
(2)در پنل خود===>>>عنوان جایزه ویدیو: همون متنی که قرار هست در دیالوگ نمایش بدهد تا کاربر با توجه به متن آن تبلیغات را مشاهد کند بطور مثال: +40 تا سکه رایگان و اگه کاربر ویدیو 5 ثانیه را تا آخر دید 22 تومن به حساب شما افزوده میشود و 40 سکه به کاربر میدهد.

(3)در پنل خود===>>>عنوان جایزه اینستالیشن:مثل (2) است فقط یک برنامه فودو نیز معرفی میشود اگر کاربر آن را نیز دانلود کند علاوه بر 22 تومن, 200 تومن نیز به حساب شما افزوده میشود.
(4)در پنل خود===>>>شماره حساب جهت تسویه: شماره حساب خود را وارد می کنید تا بصورت هفتگی با شما تسویه شود.
(5)در پنل خود===>>>لینک اپیلکشن جهت برسی:این هم تقریبا اختیاری هست ولی سعی کنید لینک بازیتون را بدین تا در صورت مشکل یا باگ شما را با خبر کنند همچنین تست سالمی تبلیغ.
resim
7:پس از اینکه Id ها را وارد کردین یک باتون(همون اسپریتی که قراره روش کلیک کنیم تا تبلیغ نمایش داده بشه)را به بازی اضافه می کنیم و اونت های درون پلاگین بصورت زیر است(فارسی کردم :دی):
resim
8:و اکشن های پلاگین بازی بصورت زیر است:
resim
9:اما چگونگی پیاده سازی درون کانستراکت2:

uyari برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی بر روی این نوار کلیک کنید

resim
اول باید یک متغیر درون بازی داشته باشیم حالا یا سکه یا امتیاز یا بازی کردن مراحل و راهنما و ... هر چیز که پلیر بهش نیاز منده حالا من از یک متغیر به نام point استفاده کردم که همون سکه ما در بازی هست.
10: (1)دوستان دو حالت وجود دارد تبلیغات بصورت خودکار نمایش داده شود خوب این جذابیت بازی را از بین میبرد پس استفاده از آن اصلا پیشنهاد نمیشود چون کاربر هر دفعه که دلش بخواد میتونه تبلیغ را ببینه و سکه را بدست بیاره پس ما در شروع لیوت میگیم که نمایش تبلیغ حالت دستی بشود.
=>>(2) حالا میگیم اگر مثلا بر روی باتون(تو بازی میتونه چیز های مختلف مثل پیغام یا .. باشد) کلیک می کنیم و نمایش تبلیغ درون پنجره دیالوگ ظاهر میشود(کمی طول می کشد ولی دفع دوم زمان آن کمتر میشود) و از همون متن عنوان جایزه ویدیو را نمایش میدهد و اختیار با کاربر است که کدام گزینه را انتخاب کند(باشه:دیدن فیلم , بعدن باشه:انصراف)
=>>(3) پس از تمام شدن تبلیغ اگر تبلیغ تمام شد به پلیر 40 تا سکه به همون متغیر ما افزوده میشود(خوده پلاگین بصورت traiger one است پس فقط یکبار 40تا سکه داده میشود)
=>>(4)می تونید از اونت اگر تبلیغی وجود داشت نیز استفاده کنید تا در صورت وجود تبلیغ جدید به کاربر با متن یا صدای خاص اعلام کند.
=>>(4) البته برای دفع سوء استفاده از تبلیغ میتونید از این اونت استفاده کنید تا اگر کاربر تا آخر تبلیغ را نگاه نکرد به او با متن یا صدای خاص اعلام شود که امتیازی به او تعلق نمیگرد(البته زمانی به شما 22 تومن ارسال میشود که تبلیغ 5 ثانیه را تا انتها تماشا کند).
=>>اگر می خواستید تبلیغ را نیز تست کنید می توانید در شروع لیوت(1) اکشن تست تبلیغ روشن را اضافه کنید تا از درستی تبلیغ آسوده خاطر بشین.(یک تبلیغ درون خوده حالت تست وجود دارد)
نکات مهم:
1:در کانستراکت یا XDK سورس را تست کنید به شما تبلیغ را نشون نمیدهد ولی پس از خروجی از XDK و نصب آن بر روی گوشی اندرویدی کاملا درست عمل می کند(تست کردم)
2:سعی کنید در جاهای مهم از این تبلیغات استفاده کنید برای مثال باز کردم مرحله 15 بازی که سخته یا باز کردن 15مرحله دیگر بازی یا دادن سکه برای استفاده از آن.
3:هیچ اجباری برای تماشا تبلیغ نیست و با درخواست خوده کاربر تبلیغ دیده میشود.
4:نمی توانید فقط بر روی درآمد تبلیغ تکیه کنید اما این تبلیغات کنار خرید درون شبکه بسیار عالی هست و می تواند جذابیت خاصی به بازی شما بیافزاید.
برای اطلاحات بیشتر به این سایت مراحعه کنید.