close
دانلود آهنگ جدید
آموزش متنی

سایت سی - لایف یک سایت نوین و مدرن در عرصه بازی سازی با موتور قدرتمند و شایسته بازی سازی یعنی کانستراکت 2 میباشد. و در حین حال آموزش هایی بر مبنای گرافیک بازی سازی و ... نیز در سایت قرار خواهد گرفت. امید وارم بهره لازم را از سایت ما ببرید.

کانال تلگرام سي-لايف

آموزش متنی

63 آموزش طراحی پترن میوه ای در ایلوستریتور

 

میوه های رنگارنگ کلی جذابیت دارند و بکار بردن آن ها در کنار یکدیگر به جذابیت آنها می افزاید. در این آموزش قصد داریم با استفاده از نرم افزار Illustrator دو میوه هندوانه و پرتقال را طراحی کنیم و سپس با اضافه کردن جزییات بیشتر، آنها را به یک Pattern (الگو) تبدیل کنیم.

این پترن می تواند برای زمینه طراحی های فانتزی شما به ویژه طراحی های مرتبط با شب یلدا مناسب باشد.

لازم به ذکر است برای انجام مراحل این آموزش باید با ابزارها و پنل های ایلوستریتور تا حدودی آشنایی داشته باشید.

49 طراحی کاراکتر خرگوش در ادوبی ایلوستریتور

 

راحی کاراکتر حیوانات همیشه سرگرم کننده است. اما این که شما می توانید تخیل خودتان را در خلق این موجودات به کار بگیرید، بسیار سرگرم کننده‌ تر است.

در این آموزش، خواهید دید که به راحتی می‌توانید این کاراکتر را از چند شکل ساده بسازید. با دنبال کردن تمامی مراحل، نحوه استفاده از افکت warp، انکر پوینت (anchor points) و استفاده از پانل Pathfinder را یاد خواهید گرفت. همچنین خواهید آموخت که چگونه از ابزار Segment Line و Reflect Tool استفاده کنید.

برای درک آموزش طراحی کاراکتر در ایلوستریتور، باید با مفاهیم ابتدایی ایلوستریتور آشنا باشید.

61 کانال تلگرام سایت سی-لایف افتتاح شد!!!
75 آموزش طراحی لوگوهای تک حرفی در ایلوستریتور

 

سیاری از افراد ترجیح می‌دهند برای طراحی لوگوی برندشان، حرف اول از نام برند را استفاده کنند. بدیهی است که وقتی قرار است تنها با یک حرف لوگویی طراحی شود، باید بصورت حرفه‌ای روی آن یک حرف کار کرد و آن را به لوگویی خیره‌کننده و منحصربفرد تبدیل کرد. در این مطلب قصد داریم شیوه‌ی طراحی لوگوهای تک حرفی در ایلوستریتور را توضیح دهیم.
ما در این آموزش برای حرف انگلیسی P لوگو طراحی می‌کنیم اما شما با مهارت‌هایی که در پایان این مطلب کسب می‌کنید، می‌توانید این نوع طراحی را برای هر حرف دیگری چه فارسی و چه انگلیسی انجام دهید. البته کیفیت لوگوی نهایی به خلاقیت و سلیقه‌ی خودتان هم بستگی دارد.
برای طراحی این لوگو از اشکال اولیه و هندسه‌های ابتدایی در ایلوستریتور کمک می‌گیریم و در نهایت با تکرار یک تکنیک به آن‌ها بُعد می‌بخشیم. در پایان هم با ایجاد نور و سایه کار را تکمیل می‌کنیم. همراه باشید.

63  آموزش ایلوستریتور- ایجاد یک شخصیت 3D واقع بینانه و بدون نرم افزار 3D

 

آموزش ایلوستریتور- ایجاد یک شخصیت 3D واقع بینانه و بدون نرم افزار 3D

در این قسمت از آموزش سعی شده تا بهترین نمونه ها را برای اولین بار در سایت های ایرانی ارائه کنیم.

معرفی
هنر طراحی شخصیت حدود چند دهه است، که باعت تغییرات شگرفی در صنعت تصویر سازی و طراحی شده است.و حتی اغلب در صنعت اسباب بازی سازی نیز رسوخ پیدا کرده است.

70 کتاب آموزش ادوبی ایلاستریتر illustrator cc به زبان فارسی

 

در این کتاب آموزش ادوبی ایلاستریتر ، تقریبا همه اصول و مبانی اولیه کار با ادوبی ایلاستریتر را یاد میگیرید و همچنین با چند نمونه از توانایی های این نرم افزار عظیم شرکت ادوبی آشنا خواهید شد.

البته دوستانی که به آموزش های ویدئویی ورژن های جدید Adobe Illustrator علاقه دارند؛ میتوانند سایر آموزش های ویدئویی رایگان داخل سایت را مشاهده و سطح مهارت خودشان را بالاتر ببرند.